НОВИНИ ТА ПОДІЇ

ссс

За ініціативи Голови СБУ в Києві відбувся перший круглий стіл, присвячений протидії російській інформаційній агресії, представники БВУ прийняли участь

У Києві відбувся перший круглий стіл на тему «Удосконалення законодавства України з протидії гібридній агресії РФ в інформаційній сфері як умова забезпечення національної безпеки України». Захід відбувся у рамках ініціативи Голови СБУ Василя Грицака, який 15 червня 2017 року закликав до створення громадської платформи для надання правової оцінки всім формам і методам російської гібридної агресії. Для обговорення питання у Національній Академії СБ України зібралися десятки відомих науковців, експертів, політологів, громадських діячів та журналістів.          

Організатори повідомили присутніх, що у рамках відкритої громадської платформи до СБУ вже надійшло понад триста конкретних пропозицій щодо вдосконалення протидії російській інформаційній агресії за ключовими напрямками.  Учасники круглого столу підтримали ініціативу Голови СБ України щодо створення громадської платформи та підтвердили готовність взяти активну участь у підготовці змін, які відповідатимуть світовим демократичним стандартам та врахують сучасний досвід провідних європейських країн. Вже на першому засіданні були запропоновані реальні пропозиції щодо підвищення ефективності роботи у цьому напрямку, зокрема запрошення до дискусії представників інших правоохоронних та державних структур. Найближчим часом СБ України організує ще кілька відкритих дискусійних майданчиків для залучення над роботою максимально широкого кола фахівців.