NEWS & EVENTS

1

Викриття фактів російської агресії проти України

В доповіді надана персоніфікована інформація щодо учасників військової агресії РФ проти України. Серед них діючи представники регулярної армії РФ, воєнізованих формувань російського "казачества", а також громадяни РФ, які добровільно увійшли до складу іррегулярних Збройних сил РФ. 

Діючі військовослужбовці регулярних підрозділів ЗС РФ намагаються приховати свій статус, однак наявність інших незаперечних фактів не піддає сумніву їх участь у бойових діях на території України. Представники воєнізованих формувань російського "казачества", пройшовши військовий вишкіл на території РФ, вже на території України користуються набути навичками у бойових діях проти ЗСУ. З весни 2014р. чисельність ірегулярних підрозділів ЗС РФ невпинно поповнювалась громадянами РФ, які в якості "добровольців", зголосились вступити до їх складу. 

Кожна особа, яка винна у вчиненні особливо тяжких злочинів проти основ територіальної цілісності України, миру та міжнародного правопорядку, має бути притягнута до кримінальної відповідальності та повинна понести заслужене покарання, яке буде винесене Міжнародними судами. 

Ініціатор доповіді:  Семен Кабакаєв

 

Доповідь дивитись тут